Komplett inredning på Vänster sida för flera olika bilmärken
Inredningen är en enkel och stilren lösning i vår EBI Bilhyllserie. Denna inredning har sidopaneler pulverlackerade i grått och hyllor i galvaniserat stål för ett stilfullt och elegant utseende. Inredningen inkluderar även plastlådor som visas på bilderna. Plastlådor kan även köpas separat.
Hyllorna är 100 cm höga, med en total längd på 130 cm och ett djup på 30 cm. Hyllorna har en kant på 1,5 cm som är perfekt lämpad för förvaring av plastlådor, plocklådor, pappkartonger, men även förvaring av hinkar, burkar, verktyg och mycket mer.
Hyllorna är utformade för att passa i längd för flera olika bilmärken. Observera att det kan finnas upp till 15 cm fritt utrymme i änden vid bakdörren beroende på modell.
Om din bil har en annan storlek än en av de nämnda storlekarna kan vi enkelt anpassa hyllorna till en annan längd också. Du kan när som helst kontakta oss via e-post eller telefon för ett personligt erbjudande från en av våra duktiga servicespecialister.
Se även specifikationer för denna produkt, för mer information
| Bilmärke | Citroën, Dacia, Ford, Mercedes, Opel, Renault, Toyota, Volkswagen |
| Model | Berlingo, Caddy, Citan, Combo, Connect, Dokker, Kangoo, Proace City |
| Storlek | Lång, L1 |
| Systemet | BI Hyllbricka |
| Höjd | 100 cm |
| Längd | 130 cm |
| Djup | 33 cm |
| Hylla pr. fack | 3 |
| Antal fack | 1 |
| Material | Galvaniserat stål |
- Skandinavisk Fabrik
- Prisgaranti
- Snabb leverans

