Komplett inredning på Vänster sida för flera olika bilmärken
Inredningen är en enkel och stilren lösning för universellt bruk, och består av en hylla i full längd på vänster sida med 3 genomgående hyllplan (uppdelat av en gavel i mitten) med gummimattor på alla hyllplan. Hyllan är 100 cm hög, med en total längd på 190 cm och ett djup på 33 cm. Hyllorna är som baklådor och har en förhöjd kant på 3,5 cm som är perfekt lämpad för universell förvaring av lådor, hinkar, burkar, verktyg och mycket mer.
Överst på hyllan är monterad en topphylla som går längs hela bilens längd, perfekt för lister, vattenpass, rör och mycket annat.
Hyllorna är utformade för att passa i längd för flera olika bilmärken. Observera att det kan finnas upp till 15 cm fritt utrymme i änden vid bakdörren beroende på modell.
Om din bil har en annan storlek än en av de nämnda storlekarna kan vi enkelt anpassa hyllorna till en annan längd också. Du kan när som helst kontakta oss via e-post eller telefon för ett personligt erbjudande från en av våra duktiga servicespecialister.
Se även specifikationer för denna produkt, för mer information
| Bilmärke | Citroën, Fiat, Peugeot, Toyota, Volkswagen |
| Model | Expert, Jumpy, Proace, Scudo, Transporter |
| Storlek | L2, L2H2, L3H1 |
| Systemet | BI Hyllbricka |
| Höjd | 100 cm |
| Längd | 190 cm |
| Djup | 33 cm |
| Hylla pr. fack | 3 |
| Antal fack | 2 |
| Material | Galvaniserat stål |
- Skandinavisk Fabrik
- Prisgaranti
- Snabb leverans

