Komplett inredning på båda sidor för flera olika bilmärken
Inredningen är en enkel och elegant lösning i vår EBI Bilhylla-serie. Denna inredning har pulverlackerade grå sidogavlar och hyllplan i galvaniserat stål för ett stilfullt och attraktivt utseende. Inredningen inkluderar även plastlådor som syns på bilderna. Plastlådor kan även köpas separat.
Hyllsystemen är 100 cm höga, och har en total längd på 200 cm, samt ett djup på 30 cm. Hyllplanen har en kant på 1,5 cm som lämpar sig perfekt för förvaring av plastlådor, plocklådor, papplådor, men även förvaring av hinkar, burkar, verktyg och mycket mer.
På höger sida finns ett hyllsystem för en höjd av 100 cm, längd 100 cm och djup 30 cm.
Överst på hyllsystemet är ett topphyllplan monterat som löper genom hela bilens längd, perfekt för lister, vattenpass, rör och mycket annat.
Hyllsystemen är utformade för att passa i längden för flera olika bilmärken. Var medveten om att det kan finnas upp till 15 cm fritt utrymme vid bakdörren beroende på modell.
Om din bil har en annan storlek än en av de nämnda storlekarna kan vi enkelt anpassa hyllsystemen till en annan längd. Du kan när som helst kontakta oss via e-post eller telefon för ett personligt erbjudande från en av våra duktiga servicespecialister.
Se även specifikationer för denna produkt, för mer information
| Bilmärke | Fiat, Ford, Mercedes, Nissan, Opel |
| Model | Custom, Primastar, Talento, Vito, Vivaro |
| Storlek | L1, L2, L1H1, L2H1 |
| Systemet | BI Hyllbricka |
| Höjd | 100 cm |
| Längd | 230 cm |
| Djup | 33 cm |
| Hylla pr. fack | 3 |
| Antal fack | 3 |
| Material | Galvaniserat stål |
- Skandinavisk Fabrik
- Prisgaranti
- Snabb leverans

