Beskrivning
Sortimentslåda 430-80-13 med 13 avtagbara insatser
Sortimentslåda med avtagbara insatser i olika storlekar för små delar:
5 delar. av Mod.B80 (72x48x72mm),
6 stycken. av Mod.C80 (102x72x72mm),
2 st. av Mod.D80 (150x102x72mm).
Locket är utrustat med avdelare som säkerställer att innehållet förblir på plats under transport.
Sortimentets utvändiga dimensioner:
430 x 370 x 85 mm
Specifikationer
| Typ | Plastväskor |
| Lådmodell | TP |
| Höjd | 8.5 cm |
| Längd | 43 cm |
| Bredd | 37 cm |
| Antal rum | 13 |
| Typ av rum | Uttagbara insatser |
| Material | Plast |
| Färg | Röd, Svart, Transparent |
| Storlek (Bredd) | 430 mm |
| Storlek (djup) | 370 mm |
| Storlek (Höjd) | 85 mm |
- Skandinavisk Fabrik
- Prisgaranti
- Snabb leverans

