Beskrivning
Stor plockvagn för effektiv varuplockning
Denna plockvagn är utvecklad för effektiv hantering av varor inom lager och detaljhandel. Den ger gott om utrymme för organisering av produkter under plockning och transport.
Den solida konstruktionen garanterar stabilitet vid daglig användning.
Optimerad för lagerarbete
Vagnen gör det enklare att samla och transportera varor under orderplockning.
Specifikationer
| Typ | Plockvagn |
| Höjd | 159 cm |
| Djup | 47 cm |
| Längd för hyllplan | 120 cm |
| Antal hyllplan | 4 |
| Flyttbara hyllplan | Ja |
| Lastkapacitet | 250 kg |
| Belastning pr. hylla | 125 kg |
| Material | Galvaniserat stål |
- Skandinavisk Fabrik
- Prisgaranti
- Snabb leverans

