Beskrivning
Plockvagn för effektiv lagerhantering
Denna plockvagn är en praktisk lösning för varuplockning och intern transport inom lager och butiker. Den robusta konstruktionen gör den lämplig för daglig användning.
Hyllorna ger gott om utrymme för organisering av varor under arbetet.
Specifikationer
| Typ | Plockvagn |
| Höjd | 159 cm |
| Längd | 119.5 cm |
| Djup | 47 cm |
| Längd för hyllplan | 100 cm |
| Antal hyllplan | 4 |
| Flyttbara hyllplan | Ja |
| Lastkapacitet | 250 kg |
| Belastning pr. hylla | 125 kg |
| Material | Galvaniserat stål |
- Skandinavisk Fabrik
- Prisgaranti
- Snabb leverans

