Stapelbar sorteringslåda i kvalitetsplast
Våra sorteringslådor är svaret på dina förvaringsbehov och är utformade för att möta kraven från en mängd olika branscher och användningsområden. Dessa stapelbara lådor är stora och rymliga och tillverkade i en kraftig kvalitet som säkerställer deras pålitlighet och hållbarhet. Oavsett om du driver en lagerverksamhet, en produktionslinje eller en verkstad är våra sorteringslådor den idealiska lösningen för att organisera och sortera dina varor. Plastlådans robusta design och förstärkta sidor säkerställer att den kan hantera belastningen av även de tyngsta föremålen, vilket gör den idealisk för transport och förvaring.
Bästa kvalitet är avgörande för oss, och därför garanterar vi att våra sorteringslådor uppfyller de högsta standarderna för kvalitet och pålitlighet. De är producerade i slagtålig plast som säkerställer att de kan motstå de utmaningar de utsätts för i din verksamhet. Dessa mångsidiga plastlådor kan användas för att förvara ett brett utbud av varor och material, och deras staplingsfunktion gör dem lätta att transportera och förvara, även under trånga utrymmesförhållanden.
Du kan också köpa rumsavdelare till dessa plastlådor, som du hittar här.
Se även specifikationer för denna produkt för mer information.
| Typ | Sorteringslådor |
| Systemet | Model TP |
| Lådmodell | TP |
| Höjd | 14 cm |
| Längd | 29 cm |
| Bredd | 23 cm |
| Material | PP-Plast |
| Färg | Blå |
- Skandinavisk Fabrik
- Prisgaranti
- Snabb leverans

