Beskrivning
Påbyggnadsdel lagerhylla inkl. 20 svarta plastlådor | D: 60 cm
Påbyggnadsdel med 4 hyllplan och 20 st. plastlådor av modell KPTSWS6422 ( plastlåda mått: L: 60 cm x B: 40 cm x H: 21,5 cm ) Höjd 200 cm. Längd 171 cm. - inkl. stege Djup 60 cm. Hyllmått 165 cm. x 60 cm Kan byggas ut i oändlighet. Ståben är 6 cm. bredd - därför kommer längden på en sektion att vara 177 cm. Om du sätter ihop två sektioner delar de stege. Dvs. 2 sektioner blir 348 cm. långa, 3 sektioner blir 519 cm. osv.
Se även specifikationer för denna produkt, för mer information
Produkten innehåller
- 2 x hyllkolonner L:200 cm
- 8 x bärbalkar i 165 cm i längden
- 8 x metallplåtar (56 cm x 82.5 cm)
- 2 x hyllkolonnfötter
- 2 x set gavelstöttor
- 20 x svarta plastlådor
Specifikationer
| Typ | Tillbyggnadsdel |
| Systemet | Erfa Storfackshylla |
| Lådmodell | KPTSW |
| Höjd | 200 cm |
| Längd | 175 cm |
| Djup | 60 cm |
| Hylla pr. fack | 4 |
| Antal fack | 1 |
| Flyttbara hyllplan | Ja (5 cm intervaller) |
| Hyllöppningslängd | 165 cm |
| Antal plastlådor | 20 |
| Belastning pr. hylla | 300 kg |
| Färg | Vit |
- Skandinavisk Fabrik
- Prisgaranti
- Snabb leverans

