Beskrivning
Påbyggnadssektion lagerhyllor inkl. 48 grå plastlådor | D: 120 cm
Påbyggnadssektion med 5 hyllplan och 48 st. plastlådor av modell KPTSW6415 ( plastlåda mått: L: 60 cm x B: 40 cm x H: 15 cm ) Höjd 200 cm. Längd 171 cm. - inkl. stege Djup 120 cm. Hyllplan 165 cm. x 120 cm Kan byggas ut i oändlighet. Stegens ben är 6 cm. breda - därför blir längden på en sektion 177 cm. Om du sätter ihop två sektioner delar de stege. Dvs. 2 sektioner blir 348 cm. långa, 3 sektioner blir 519 cm. osv.
Se även specifikationer för denna produkt, för mer information
Produkten innehåller
- 3 x hyllkolonner L:200 cm
- 10 x bjälkar i 165 cm i längden
- 8 x bjälkar mitt för 120 cm djup
- 10 x metallplåtar (116 cm x 82.5 cm)
- 3 x hyllkolonnfötter
- 2 x set gavelstöttor
- 48 x grå plastlådor
Specifikationer
| Typ | Tillbyggnadsdel |
| Systemet | Erfa Storfackshylla |
| Lådmodell | KPTSW |
| Höjd | 200 cm |
| Längd | 175 cm |
| Djup | 120 cm |
| Hylla pr. fack | 5 |
| Antal fack | 1 |
| Flyttbara hyllplan | Ja (5 cm intervaller) |
| Hyllöppningslängd | 165 cm |
| Antal plastlådor | 48 |
| Belastning pr. hylla | 300 kg |
| Material | Pulverlackad stål |
| Färg | Vit |
- Skandinavisk Fabrik
- Prisgaranti
- Snabb leverans

