Komplett inredning på båda sidor för flera olika bilmärken
Inredningen är en enkel och elegant lösning för universell användning, och består av en hyllsektion i full längd på vänster sida med 3 genomgående hyllplan (uppdelade av en gavel på mitten) med gummimattor på alla hyllplan. Hyllsystemet är 100 cm högt, och har en total längd på 230 cm, samt ett djup på 33 cm. Hyllplanen är som backhyllor och har en förhöjd kant på 3,5 cm som lämpar sig perfekt för universell förvaring av lådor, hinkar, burkar, verktyg och mycket mer.
Överst på hyllsystemet är ett topphyllplan monterat som löper genom hela bilens längd, perfekt för lister, vattenpass, rör och mycket annat.
På höger sida finns ett hyllsystem i höjden 100 cm, längd 130 cm och djup 33 cm, även med 3 hyllplan inklusive gummimatta.
Hyllsystemen är utformade för att passa i längden för flera olika bilmärken. Var medveten om att det kan finnas upp till 15 cm fritt utrymme vid bakdörren beroende på modell.
Om din bil har en annan storlek än en av de nämnda storlekarna kan vi enkelt anpassa hyllsystemen till en annan längd. Du kan när som helst kontakta oss via e-post eller telefon för ett personligt erbjudande från en av våra duktiga servicespecialister.
Se även specifikationer för denna produkt, för mer information
| Bilmärke | Ford, Renault, Volkswagen |
| Model | Custom, Trafic, Transporter |
| Storlek | L2 |
| Systemet | BI Hyllbricka |
| Höjd | 100 cm |
| Längd | 230 cm |
| Djup | 33 cm |
| Hylla pr. fack | 3 |
| Antal fack | 3 |
| Material | Galvaniserat stål |
- Skandinavisk Fabrik
- Prisgaranti
- Snabb leverans

