Beskrivning
Specifikationer
| Typ | Hyllor för skåpbil |
| Systemet | EBI Bilhylla |
| Höjd | 98 cm |
| Längd | 99.5 cm |
| Djup | 30 cm |
| Hylla pr. fack | 3 |
| Antal fack | 1 |
| Flyttbara hyllplan | Ja (2.5 cm intervaller) |
| Hyllöppningslängd | 93 cm |
| Material | Galvaniserat stål |
Monteringsanvisningar
- Skandinavisk Fabrik
- Prisgaranti
- Snabb leverans

