Skruvhyllor för förvaring av smådelar
Våra enkla och stapelbara skruvhyllor kan vara praktiska när det gäller att organisera och anpassa ditt förvaringsutrymme.
Skruvhyllorna är tillverkade av kraftig plast och är därför skapade för att hålla länge vid dagligt slitage.
För att göra förvaringen ännu mer praktisk inkluderar varje modul uttagbara plocklådor. Dessa plocklådor är idealiska för förvaring av smådelar, verktyg, hobbyartiklar och mycket mer. De ger dig möjlighet att organisera innehållet på ett överskådligt sätt, vilket gör det enkelt att hitta vad du behöver, när du behöver det. Du kan enkelt sätta ihop och flytta runt skruvhyllor, så att de blir anpassningsbara efter dina behov. Oavsett om du behöver mer plats för större föremål eller vill organisera mindre delar, kan du anpassa och omarrangera dessa moduler efter önskemål. Detta gör det enkelt att skapa den perfekta förvaringslösningen för ditt hem, garage, verkstad eller kontor.
| Typ | Bultställ |
| Lådmodell | TP |
| Höjd | 15 cm |
| Längd | 28 cm |
| Djup | 17 cm |
| Antal plastlådor | 6 |
| Material | PP-Plast |
| Färg | Röd, Svart |
- Skandinavisk Fabrik
- Prisgaranti
- Snabb leverans

