Köp en hel kartong med plastlådor
Vi har just nu sänkt pris vid storköp av plastlådor i en mängd olika modeller, och det finns därför en hel del att spara. Du kan här köpa en hel kartong med plastlådor i vår modell KPRK. Du kan se ytterligare information om lådan under fliken "Specifikationer". Mått, antal och modellnamn finns också i produktrubriken här.
Alla lådor säljs i hela kartonger, och du kan även köpa hela pallar med plastlådor av samma typ för ytterligare besparing. Dessa hittar du också här i vår kategori för storköp av plastlådor.
Oavsett om du behöver komplettera med plastlådor till lagret eller ska inreda ett helt nytt verkstad med en mängd plastlådor, är detta en effektiv och kostnadseffektiv lösning för dig.
- 24 x Sorteringslådor med etikettfäste - L:50 x B:23.5 x H:9cm | Modell KPRK (art.nr. KPRK5023)
| Typ | Plocklådor, Staplingslåda |
| Systemet | Model KPRK |
| Lådmodell | KPRK |
| Höjd | 9 cm |
| Längd | 50 cm |
| Djup | 23 cm |
| Antal plastlådor | 24 |
| Material | PP-Plast |
| Färg | Blå |
- Skandinavisk Fabrik
- Prisgaranti
- Snabb leverans

