Beskrivning
Köp en hel pall med plocklådor
Vi har just nu nedsatt pris vid storköp av plocklådor i en mängd olika modeller, och det finns därför en hel del att spara. Du kan här köpa en hel pall med plastlådor i vår modell TP. Du kan se ytterligare information om lådan under fliken "Specifikationer". Mått, antal och modellnamn står även i rubriken på varan.
Alla lådor säljs i hela kartonger, och du kan eventuellt köpa hela kartonger med plastlådor också. Dem hittar du också här i vår kategori för storköp av plastlådor.
Oavsett om du behöver komplettera med plastlådor till lagret eller ska inreda en helt ny verkstad med en del plastlådor, så är detta en effektiv och kostnadsbesparande lösning för dig.
Produkten innehåller
- 48 x Plocklåda i blå - L:50 x B:30.3 x H:20cm | Modell TP (art.nr. TP58)
Specifikationer
| Typ | Plocklådor |
| Lådmodell | TP |
| Höjd | 20 cm |
| Längd | 50 cm |
| Bredd | 30.3 cm |
| Antal plastlådor | 48 |
| Material | PP-Plast |
| Färg | Blå |
- Skandinavisk Fabrik
- Prisgaranti
- Snabb leverans

